درباره ما

خانه
درباره ما

گروه صنعتی تکنوفرم

ما در تکنوفرم برآنیم تا تمام امکانات را در جهت تسهیل ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان عزیز به کار ببریم.

فلسفه ما در تعهد دائمی ما به تأمین نیاز‌های مشتریان می‌باشد. رویکرد ما تعهدی دائمی در تأمین نیازهای مشتریان می‏باشد. از این رو تمام تلاش شرکت در سه دهه گذشته برا این هدف متمرکز شده است.

تخصص تکنوفرم در زمینه تولید و فروش اجزا و تجهیزات جهت انتقال و مدیریت فرآیندها در صنایع غذایی، بهداشتی، آرایشی و دارویی در سطح صنعتی و آزمایشگاهی می‏باشد. تعهد در راستای نوآوری و بهبود مستمر کیفیت محصولات، این امکان را به تکنوفرم داده که بدون به خطر انداختن کیفیت محصول یا روابط با مشتری خود، وارد بازار جهانی شود.

ما در این مجموعه علاوه بر رشد و توسعه تدریجی زیر ساخت‌های انسانی، فناوری و صنعتی تلاش کرده‌ایم که آخرین تکنولوژی‌های به روز دنیا را بومی‌سازی کنیم.

  • راه حل‌های موثر‌تر

  • هزینه‌های کمتر

  • کیفیت متمایز

5

سال سابقه

اصول اخلاقی

این آیین‌نامه اخلاقی بیانگر تعهد و مسئولیت اخلاقی در پیگیری و اجرای فعالیت‌های تجاری شرکت است که توسط پرسنل گروه تکنوفرم بر عهده گرفته شده است؛ اعم از مدیر، کارمند یا افراد دیگری که با این شرکت کار می‌کنند.

آموزش

ما در تکنوفرم متعهد به ارائه مداوم راهنمایی‏ها، ترویج آموزش فنی خود و برگزاری جلسات آموزشی در مورد محصولات به صورت شخصی و یا گروهی برای مشتریان عزیز می‏باشیم.

ماموریت و استراتژی

ما متعهد می‏شویم تا نقش پررنگی در پیشرفت فناوری داشته باشیم.

استراتژی تکنوفرم به سیاست نوآوری و بین‌المللی سازی آن تاکید دارد. برای شرکت، این به معنای به روز رسانی مداوم و جست‌و‌جوی بازارهای نو ظهور است. از آن رو که هر شرکتی خواهان اطمینان در زمینه رشد فعلی و آینده مجموعه خود است باید کاملا به تحقیق، توسعه و نوآوری توجه ویژه داشته باشد.

دیگر کافی نیست که شرکت‌ها فقط از نظر قیمت رقابت کنند بلکه برای دستیابی به رشد پایدار توجه به نیازهای بازار و ارائه راه حل مناسب برای آن نیازها از سوی شرکت‌ها امری ضروریست. مشخصاً ارائه راه حل برای مشکلات نو ظهور موجب ایجاد تقاضا در بازار شده که موجبات پیشرو بودن تکنوفرم در این رقابت را فراهم می‏آورد.